A 16 Ounce Bottle Of Spring Water Is $2.08

16Ounce Glass Water Bottle

A 16 Ounce Bottle Of Spring Water Is $2.08. Unit price = $2.08 / 16. Which statement about the unit prices is.

16Ounce Glass Water Bottle
16Ounce Glass Water Bottle

Read the price per ounce as. To find the price per ounce for each. which statement about the unit. Web the true statement about the unit price is spring water has a higher unit price of $0.13/ounce. Unit price = $2.08 / 16. Which statement about the unit prices is. Web 16 ounce bottle of spring water: Web you can put this solution on your website! How to find unit price? Set the cost to $2.44.

Unit price = $2.08 / 16. Web you can put this solution on your website! which statement about the unit. Read the price per ounce as. Which statement about the unit prices is. Web how to find unit price? Web the true statement about the unit price is spring water has a higher unit price of $0.13/ounce. To find the price per ounce for each. Set the weight to 16 oz. 20 ounce bottle of fresh water: The 16oz bottle has a unit price of $2.08/16 = $.13 the 20oz bottle has a unit price of.